הפעילות האירובית המומלצת לשריפת קלוריות

נסו את ששת האימונים האלה כדי להשיג את התוצאות הרצויות עבורכם.

אם אתם רוצים לשרוף הרבה קלוריות, אתם זקוקים לאימון הנכון.


מספר הקלוריות שתשרפו במהלך האימון עשוי להשתנות במידה רבה והוא תלוי במגוון גורמים הכוללים את המשקל הנוכחי שלכם, עצימות האימון ורמת הקושי הכללית, כמו גם את רמת הכושר הנוכחית שלכם. לכן, כאשר אנחנו בוחנים את מספר הקלוריות שנשרפות בכל סוג אימון, הקלוריות שנשרפות בפועל עשויות להשתנות בין אדם לאדם (המספרים המוצגים להלן מתייחסים לאדם במשקל 90 ק"ג).

 1: ריצה: 1074-755 קלוריות לשעה

ריצה היא פעילות נפלאה לשריפת קלוריות ואינה מחייבת שימוש בציוד, לכן תוכלו לשלב אותה בשגרת הכושר שלכם בקלות. ריצה בקצב של 12 קמ"ש יכולה לשרוף 1,074 קלוריות, וריצה בקצב איטי יותר של 8 קמ"ש יכולה לשרוף 755 קלוריות. תוכלו להגדיל את שריפת הקלוריות אם תשלבו במסלול שלכם ריצה במעלה גבעה או טיפוס (מה שתורם לבניית השרירים, במיוחד שרירי הישבן וההמסטרינג). העלאת קצב הריצה או הארכת זמן הריצה מעבר לשעה תגדיל את שריפת הקלוריות. דרך נוספת להפוך את הריצה לאינטנסיבית יותר היא לבצע ריצת ספרינט עם הפסקות מנוחה באורך 15-10 שניות בין כל ספרינט. אימון אינטרוולים מסוג זה יכול להיות הרבה יותר מהנה.2: חבל קפיצה: 1074 לשעה

קפיצה בחבל היא פעילות בעצימות גבוהה שמאתגרת את גופכם באותה דרך שעושה ריצה. זוהי פעילות קרדיו-וסקולרית, אך שלא כמו ריצה היא דורשת מעט קואורדינציה. אם אתם מאותגרים במחלקה זו תוכלו לבצע את פעולת הקפיצה גם בלי להשתמש בחבל, אבל במשך שעה זה עלול להיראות קצת מוזר… המהירות ועוצמת הקפיצה ישפיעו מאוד על מספר הקלוריות שאתם שורפים, כך ששמירה על קצב מהיר היא המפתח למיקסום שריפת הקלוריות. בנוסף, לא פשוט למצוא קצב שתוכלו לעמוד בו במשך שעה, כך שאימון אינטרוולים של קפיצה בחבל עשוי להיות הבחירה הטובה ביותר.3: שחייה בקצב מהיר-בינוני:  892-528 קלוריות לשעה

שחייה היא פעילות מדהימה בעצימות נמוכה שיכולה לשרוף הרבה קלוריות. סגנונות השחייה ששורפים את מספר הקלוריות הרב ביותר הם חתירה ופרפר. כדי לשרוף את מספר הקלוריות המקסימלי עליכם להיות מיומנים בשחייה ולהיות מסוגלים לשחות במרץ לאורך השעה כולה. שחיית חזה היא עדינה יותר ופחות תובענית עבור הגוף, כך שאם זהו סגנון השחייה שבחרתם שקלו לשלב בין שחיית חזה לשחיית חתירה, או לשחות למשך זמן ארוך יותר כדי למקסם את שריפת הקלוריות.

4: ריצה במדרגות: 819 קלוריות לשעה

ריצה במדרגות היא העדיפות הספורטיבית שלי. ריצה במעלה ובמורד המדרגות היא נפלאה לבניית השרירים ולשיפור רמת הכושר הקרדיו-וסקולרי שלכם. המהירות, מספר המדרגות וגובה המדרגות ישפיעו על שריפת הקלוריות הכוללת שלכם. שמירה על קצב מהיר יותר בעלייה במדרגות והליכה בירידה היא הגישה המומלצת ביותר. אתם יכולים להגביר את המהירות בעלייהכתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:
מתכונים
19-01-2021
מתכון להכנת מרק שמנת פטריות
ספורט
14-01-2021
7 דברים שיצילו אתכם משרירים תפוסים
מתכונים
12-01-2021
מתכון להכנת שייק שוקולד אגס
ספורט
11-01-2021
המדריך לשגרת חיטוב בריאה גם בסגר: 14 טיפים מנצחים
ספורט
07-01-2021
התרגיל המטורף שימצק לכם את הבטן והזרועות
ספורט
03-01-2021
מוטיבציה לשנה האזרחית החדשה: למה אתם לא מצליחים להתמיד באימונים ואיך בשנה הזו בטוח תצליחו?
טיפוח
31-12-2020
דיבור עצמי חיובי: הנשק הסודי להשגת יעדי כושר שלכם בשנת 2021
מתכונים
29-12-2020
מתכון להכנת כדורי רפאלו