הפעילות האירובית המומלצת לשריפת קלוריות

נסו את ששת האימונים האלה כדי להשיג את התוצאות הרצויות עבורכם.

אם אתם רוצים לשרוף הרבה קלוריות, אתם זקוקים לאימון הנכון.


מספר הקלוריות שתשרפו במהלך האימון עשוי להשתנות במידה רבה והוא תלוי במגוון גורמים הכוללים את המשקל הנוכחי שלכם, עצימות האימון ורמת הקושי הכללית, כמו גם את רמת הכושר הנוכחית שלכם. לכן, כאשר אנחנו בוחנים את מספר הקלוריות שנשרפות בכל סוג אימון, הקלוריות שנשרפות בפועל עשויות להשתנות בין אדם לאדם (המספרים המוצגים להלן מתייחסים לאדם במשקל 90 ק”ג).

 1: ריצה: 1074-755 קלוריות לשעה

ריצה היא פעילות נפלאה לשריפת קלוריות ואינה מחייבת שימוש בציוד, לכן תוכלו לשלב אותה בשגרת הכושר שלכם בקלות. ריצה בקצב של 12 קמ”ש יכולה לשרוף 1,074 קלוריות, וריצה בקצב איטי יותר של 8 קמ”ש יכולה לשרוף 755 קלוריות. תוכלו להגדיל את שריפת הקלוריות אם תשלבו במסלול שלכם ריצה במעלה גבעה או טיפוס (מה שתורם לבניית השרירים, במיוחד שרירי הישבן וההמסטרינג). העלאת קצב הריצה או הארכת זמן הריצה מעבר לשעה תגדיל את שריפת הקלוריות. דרך נוספת להפוך את הריצה לאינטנסיבית יותר היא לבצע ריצת ספרינט עם הפסקות מנוחה באורך 15-10 שניות בין כל ספרינט. אימון אינטרוולים מסוג זה יכול להיות הרבה יותר מהנה.2: חבל קפיצה: 1074 לשעה

קפיצה בחבל היא פעילות בעצימות גבוהה שמאתגרת את גופכם באותה דרך שעושה ריצה. זוהי פעילות קרדיו-וסקולרית, אך שלא כמו ריצה היא דורשת מעט קואורדינציה. אם אתם מאותגרים במחלקה זו תוכלו לבצע את פעולת הקפיצה גם בלי להשתמש בחבל, אבל במשך שעה זה עלול להיראות קצת מוזר… המהירות ועוצמת הקפיצה ישפיעו מאוד על מספר הקלוריות שאתם שורפים, כך ששמירה על קצב מהיר היא המפתח למיקסום שריפת הקלוריות. בנוסף, לא פשוט למצוא קצב שתוכלו לעמוד בו במשך שעה, כך שאימון אינטרוולים של קפיצה בחבל עשוי להיות הבחירה הטובה ביותר.3: שחייה בקצב מהיר-בינוני:  892-528 קלוריות לשעה

שחייה היא פעילות מדהימה בעצימות נמוכה שיכולה לשרוף הרבה קלוריות. סגנונות השחייה ששורפים את מספר הקלוריות הרב ביותר הם חתירה ופרפר. כדי לשרוף את מספר הקלוריות המקסימלי עליכם להיות מיומנים בשחייה ולהיות מסוגלים לשחות במרץ לאורך השעה כולה. שחיית חזה היא עדינה יותר ופחות תובענית עבור הגוף, כך שאם זהו סגנון השחייה שבחרתם שקלו לשלב בין שחיית חזה לשחיית חתירה, או לשחות למשך זמן ארוך יותר כדי למקסם את שריפת הקלוריות.

4: ריצה במדרגות: 819 קלוריות לשעה

ריצה במדרגות היא העדיפות הספורטיבית שלי. ריצה במעלה ובמורד המדרגות היא נפלאה לבניית השרירים ולשיפור רמת הכושר הקרדיו-וסקולרי שלכם. המהירות, מספר המדרגות וגובה המדרגות ישפיעו על שריפת הקלוריות הכוללת שלכם. שמירה על קצב מהיר יותר בעלייה במדרגות והליכה בירידה היא הגישה המומלצת ביותר. אתם יכולים להגביר את המהירות בעלייהכתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:
טיפוח
03-12-2023
תבלו עם אנשים כמה שאתם יכולים, אל תוותרו על אור...
ספורט
30-11-2023
היא תאלץ אתכם להיות בכאן ועכשיו ולהסיח את תשומת ליבכם מה...
טיפוח
23-11-2023
מה ההבדל בין דכאון לבין דכדוך חורף? מתי יש להיעזר בעזרה מקצועית ומתי אנחנו יכולים לעזור לעצמינו ומהם הדרכים הכי טובות להתמודד עם דכדוך חורף?
ספורט
23-11-2023
למה בכלל כדאי לכם ללכת, מהם היתרונ...
טיפוח
19-11-2023
בזמני סטרס קשים, העור השיער והציפורניים נפגעים. למה זה קורה ומה אפשר לעשות כדי למנוע את מגוון התופעות הללו?
ספורט
16-11-2023
איך לאמן את עצמינו לחשוב חיובי? 9 תרגילים חשובים
תזונה
02-11-2023
למה דיאטה היא לא הפתרון לאכילה הרגשית? איך המ...

תפריט נגישות